شركت بازرگاني و تجهيزاتي دامون طب ايرانيان

 • امروز دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
 • سرپوش خنک کننده پوست سر

  کلاه مخصوص برای خنک کردن جمجمه و پوست سر  Scaple cooling cap


  این سیستم برای خنک کردن مداوم پوست سر با بازدهی و راندمان بالا و همچنین ایمنی و آسایش بیماران طراحی شده است. سیستم متشکل از یک کلاه سیلیکونی تنگ متصل به واحد خنک کننده و کنترل کننده می باشد که از طریق کانال های موجود در کلاه، جریان خنک کننده به گردش می آید. برای اطمینان از درجه حرارت مناسب برای درمان، جداره بیرونی از جنس الاستیک و عایق نئوپرین ساخته شده است.

  سیستم سرمایشی:
  عملکرد واحد خاک کننده شبیه یخچال است که از طریق صفحه نمایش با نمادهای واضح و ساده مشخص است. سیستم از طریق اتصال به یک کمپرسور تولید سرما می کند و سرمای مورد نیاز از طریق یک پمپ به کلاه منتقل می شود. گردش سرمای درست از طریق سنسورهای حرارتی و دریچه های کنترل تنظیم می شود. اگر دما از مقادیر تعیین شده هم انحراف پیدا کند زنگ خطر به صدا در می آید.

  درپوش داخلی و خارجی:

  درپوش داخلی از جنس سیلیکون است که در چهار سایز متفاوت طراحی شده اند. کلاه ناحیه بالای پیشانی را پوشش می دهد و گوش آزاد است. مواد تشکیل دهنده آن هم برای اکثر بیماران سازگار است. کلاه دارای سه سنسور است، یک سنسور حرارتی، برای خنک کننده ها و سنسور ایمنی. درجه حرارت سر را می توان بین منفی دو تا مثبت دو (-2 تا +2) تعیین کرد و چنانچه دما از حد مجاز تخطی کند سیستم آلارم به صدا در می آید. کلاه خنک کننده به راحتی قابل وصل و قطع است. لذا امکان استفاده از حمام و... برای بیماران مهیاست. درپوش خارجی عایق و جنس کشی آن باعث فیکس شدن درپوش داخلی و همچنین حداکثر تماس بین پوست سر و سیستم سرمایشی داخل کلاه می باشد.

   

   

   

   

   

  تماس با دفتر مرکزی آلمان

  Fraunhoferstr.8

  53121  Bonn - Germany

  Tel : +49 -(0)228-92 65 51 80

  Fax : +49 -(0)228-92 65 51 96

  Mobile: +49 -157 77 26 48 05

  Telegram: +49 -171 955 55 20

  E-mail : info@damoon-teb.ir

  تماس با دفتر ایران

  خیابان ستارخان ,نبش بهبودی

   پلاک188 , طبقه 4

  تلفن : 02166532916 98+

  دورنگار : 02166539767 98+

  همراه : 09120379553

   

  راهبرد شرکت

  شرکت دامون طب ایرانیان با هدف تامین و تهیه تجهیزات و فراورده های نوین پزشکی، دندانپزشکی، لابراتوری، آزمایشگاهی و بهداشتی تاسیس گشته و در این راه از همکاری و همفکری متخصصان و صاحب نظران امر بر خوردار است. اولویت اصلی و راهبرد اساسی شرکت، تهیه محصولات با کیفیت از کشورها و کمپانی های اروپایی (بویژه آلمان) و عرضه آن به استفاده کنندگان و مصرف کنندگان نظیر همکاران، بیمارستان ها، پزشکان و دندانپزشکان می باشد.

  آگهی و تبلیغات

   - انجام امور واردات و صادرات کالا و ترخیص از تمام گمرکات اروپا و ایران

  - تهیه کالا و پروفرما از اروپا (بویژه آلمان)

  - برگزاری تورهای نمایشگاهی تخصصی و تجاری

  شبکه های اجتماعی