شركت بازرگاني و تجهيزاتي دامون طب ايرانيان

 • امروز دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
 • سیستم تصویربرداری پانورامیک

  تصویر برداری پانورامیک


  ارایه کننده تکنولوژی تشخیص مورفولوژی (Morphology Recognition Technology (MRT) که بطور خودکار سایز بیمار و سایر الزامات موردنیاز برای قرار گیری در مقابل اشعه ایکس را تشخیص می دهد. تجربه بدون استرس، بطوریکه به بیمار شما اجازه می دهد که بایستد در حالیکه هدایت لیزری موتور چند موقعیت یاب آن خودش در عرض چند ثانیه عمل می کند.

  روش انجام چهره به چهره کار را هم برای پزشک وهم برای بیمار راحت می سازد و تداوم این تماس چشم به چشم در طول کار امکان پذیر است. اسکن سریع احتمال تکان را نیز کاهش می دهد، فقط 7.9 ثانیه برای کودکان و 9.2 ثانیه برای بزرگسالان.

  سیستم حرکت شناسی و حرکت یابی پیچیده دستگاه، امکان حرکت چرخشی به همراه دو تعویض کننده همزمان را فراهم ساخته است.  با تکیه بر تواناییهای سیستم در دنبال کردن مورفولوژی پیچیده بیمار، امکان بزرگ کردن مداوم تصاویر تامین شده است. مدت زمان کم قرارگیری در مقابل اشعه(از 4 تا 9 ثانیه)، امکان تکان بیش از حد بیمار را هم کاهش می دهد. و مهمتر اینکه تکنولوژی نوآورانه (MRT) به طور اتوماتیک سایز بیمار و پارامترهای دیگر را برای شروع تصویربرداری بدست میارد.

  امکان کنترل فرایند کار از اتاق کنترل از طریق پنل کنترل مجازی که به راحتی بر روی کامپیوتر نصب می شود، از دیگر قابلیت های این دستگاه است. مثلا کاربر می تواند از طریق ارتباط با یک تابلت دارای صفحه نمایش لمسی می تواند فرایند کار را از بیرون از اتاق اشعه کنترل و هدایت کند.  همچنین امکان ذخیره سازی تصاویر و اشتراک آن در شبکه داخلی  از طریق صنعت استاندارد اترنت (Ethernet) مهیا شده است.

  قابل استفاده در 28 برنامه تشخیص دیگر چون:

  - ارتو پانورامیک استاندارد و کودکان با انتخاب اتوماتیک مورفولوژی صحیح

  - کنترل و دید سینوس های عقبی و جلویی فک بالا و چند زاویه دید از جلوف عقب و بغل فک تختانی

  - پیش بینی های جزیی می توانند بعنوان یک آلترناتیو مناسب برای تصاویر داخل دهان در بیماران  مبتلا به رفلکس بالای gag  انتخاب شوند.

  برنامه سه بعدی DTS   نه تنها امکان دید تصاویر پانورامیک از دندان ها، بلکه به هنگام تکمیل یک فرایند DTS ، شما قادر به دیدن بعد سومی از تصاویر مربوط به دوره های خاصی از فک بالا و پایین می شوید.

   

  امکان کنترل و بازدید از محل جراحی که در یک منطقه مستطیلی ( 4x4x10cm) از تصاویر پانورامیک انجام می شود، از دیگر قابلیت های این سیستم است.

   

   

   

   

   

  تماس با دفتر مرکزی آلمان

  Fraunhoferstr.8

  53121  Bonn - Germany

  Tel : +49 -(0)228-92 65 51 80

  Fax : +49 -(0)228-92 65 51 96

  Mobile: +49 -157 77 26 48 05

  Telegram: +49 -171 955 55 20

  E-mail : info@damoon-teb.ir

  تماس با دفتر ایران

  خیابان ستارخان ,نبش بهبودی

   پلاک188 , طبقه 4

  تلفن : 02166532916 98+

  دورنگار : 02166539767 98+

  همراه : 09120379553

   

  راهبرد شرکت

  شرکت دامون طب ایرانیان با هدف تامین و تهیه تجهیزات و فراورده های نوین پزشکی، دندانپزشکی، لابراتوری، آزمایشگاهی و بهداشتی تاسیس گشته و در این راه از همکاری و همفکری متخصصان و صاحب نظران امر بر خوردار است. اولویت اصلی و راهبرد اساسی شرکت، تهیه محصولات با کیفیت از کشورها و کمپانی های اروپایی (بویژه آلمان) و عرضه آن به استفاده کنندگان و مصرف کنندگان نظیر همکاران، بیمارستان ها، پزشکان و دندانپزشکان می باشد.

  آگهی و تبلیغات

   - انجام امور واردات و صادرات کالا و ترخیص از تمام گمرکات اروپا و ایران

  - تهیه کالا و پروفرما از اروپا (بویژه آلمان)

  - برگزاری تورهای نمایشگاهی تخصصی و تجاری

  شبکه های اجتماعی