شركت بازرگاني و تجهيزاتي دامون طب ايرانيان

 • امروز دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
 • تصویر بردار پانورامیک سه بعدی

  تصویر بردار پانورامیک سه بعدی


  یک سیستم توموگرافی متکی بر یک حالت آشکارساز هنری، ترکیبی از یک منبع پرتو مخروطی اشعه ایکس با آخرین نسل تشدید کننده تصاویر به منظور دستیابی به کیفیت بالای تصاویر سه بعدی با دوز کم اشعه ایکس.

  در دندانپزشکی، این دستگاه می تواند تصاویری سه بعدی از بازسازی دندان و همچنین مساحت کل فک و صورت را با زوم 9 یا 6 از میدان دید و زوم قطری 4 ارایه کند. عکس ها کاملا عاری از تغییر شکل هندسی و قابل اندازه گیری با دقت میکرومتر و و قابل اعتماد در طول زمان می باشند.

  ایمنی و تندرستی: حساسیت بالای تصاویر، تشدید کننده، سرعت اسکن و سیستم انتشار پالس اشعه ایکس، این اطمینان را می دهد که در واقع دوز اشعه ایکس پایین است. موقعیت طبیعی و بدون مانع به این معنی است که هیچ اضطراب و هراسی وجود ندارد و امکان یک تجربه اسکن شیرین و به یادماندنی فراهم شده است. این سیستم به راحتی می تواند در هر نوع عمل جراحی دندانپزشکی بکار گرفته شود. الزامات غربالگری اشعه ایکس سیستم قابل مقایسه با سیستم های پانورامیک می باشد.

  صندلی عقب و جلو کردن با سیستم نوین: این سیستم به منظور راحتی و در حین حال دسترسی بهتر با امکان جابجایی کم نظیر طراحی شده است. بالش نرم برای سر بیمار و صندلی نرم پشتی قابل نتطیم برای ثبات راحت جمجمه از دیگر ویژگی های این دستگاه است. لذا امکان امتداد صندلی برای یک اسکن آسان قراهم می شود.

  در حالت کلی وضعیت خوابیده به پشت بهترین فرم برای آغاز اسکن است. چراکه انقباض جمجمه بیشتر و در نتیجه امکان حصول کیفیت بالای تصاویر مهیاست. تکنولوژی اندزه گیری  Isotropic Voxels قابل اعتماد و در مقیاس یک به یک می باشد و اطمینان می دهد که نتیجه غیر قابل خطاست.

  در پایان اسکن، دندانپزشک نماهای متعددی از آناتومی بیمار را در دست خواهد داشت.

  - یک منحنی برش عرضی که شبیه تصاویر پانوراماست.

  - قابلیت جابجایی مدل 3D

  - صلیب بخش تاج که امکان مشاهده قوس بالایی و پایینی دندان را می دهد

  - ده مقطع عرضی که مخصوصا در اندازه گیری های زاویه ای و خطی در ایمپلنت کاربرد دارند.

  تماس با دفتر مرکزی آلمان

  Fraunhoferstr.8

  53121  Bonn - Germany

  Tel : +49 -(0)228-92 65 51 80

  Fax : +49 -(0)228-92 65 51 96

  Mobile: +49 -157 77 26 48 05

  Telegram: +49 -171 955 55 20

  E-mail : info@damoon-teb.ir

  تماس با دفتر ایران

  خیابان ستارخان ,نبش بهبودی

   پلاک188 , طبقه 4

  تلفن : 02166532916 98+

  دورنگار : 02166539767 98+

  همراه : 09120379553

   

  راهبرد شرکت

  شرکت دامون طب ایرانیان با هدف تامین و تهیه تجهیزات و فراورده های نوین پزشکی، دندانپزشکی، لابراتوری، آزمایشگاهی و بهداشتی تاسیس گشته و در این راه از همکاری و همفکری متخصصان و صاحب نظران امر بر خوردار است. اولویت اصلی و راهبرد اساسی شرکت، تهیه محصولات با کیفیت از کشورها و کمپانی های اروپایی (بویژه آلمان) و عرضه آن به استفاده کنندگان و مصرف کنندگان نظیر همکاران، بیمارستان ها، پزشکان و دندانپزشکان می باشد.

  آگهی و تبلیغات

   - انجام امور واردات و صادرات کالا و ترخیص از تمام گمرکات اروپا و ایران

  - تهیه کالا و پروفرما از اروپا (بویژه آلمان)

  - برگزاری تورهای نمایشگاهی تخصصی و تجاری

  شبکه های اجتماعی